
Сталева дров'яна піч Kratki KOZA K5/S/N на ніжці для повітряного опалення будинку 7 кВт висока тепловіддача
52 859 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002008
Відправка з 03 травня 2026Сучасна піч камін зі сталі Kratki KOZA K5/S/N буржуйка на дровах для обігріву будинку 7 кВт на ніжці тривалого горіння
Сучасна безпечна у використанні сталева піч на дровах Kratki KOZA K5/S/N прямокутної форми. Виготовлена з високоміцної сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах. Максимальне використання енергії. Повне згоряння завдяки дефлектору. Потрійна система вентиляції повітря в камері згоряння: первинне повітря - вторинне повітря, що подається під колосникові грати через отвори в задній стінці. Система "чистого скла" (повітряна завіса). Ефективний процес горіння та підтримка температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння теплоакумулюючим матеріалом TERMOTEC. Нижче дверцят печі розташований регулятор зовнішнього повітря на вході. Дверцята каміну обладнані декоративним жароміцним керамічним склом, що витримує температуру до 660°C. Знімні грати та зольник дозволяють підтримувати піч в чистоті. Піч може використовуватися в різних умовах монтажу завдяки регульованому отвору димоходу: ззаду або зверху печі (при установці димоходу ззаду печі потрібне придбання верхньої кришки плити). Гарантія 5 років.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення за каталогом: KOZA/K5/S/N
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 76%
Номінальна потужність: 7 кВт
Діапазон теплової потужності: 5.5 – 9.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Максимальна довжина колод: 25 см
Температура відпрацьованих газів: 250℃
Фізичні параметри:
Вага: 119 кг
Ширина: 46,2 см
Висота: 94,2 см
Глибина: 41 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,09%
Викид пилу: 40 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 7 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 100,18
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Зольник, облицювання камери згоряння, на ніжці
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 119 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 250 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 942 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 52 859 ₴




