
Підвісне крісло з техноротангу LADY, крісло-кокон зі стійкою, гойдалка для двору та в кімнату, гамак підвісний
7 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: CNT00008102
+380 (97) 667-83-39
Підвісне крісло LADY із стійкою.
Дане крісло має форму пелюстки, яке чудово вписується навіть в невелику міську квартиру.
Розміри:
Висота стійки - 200 см
Ширина кошика (кокона) - 85 см
Висота кошика (кокона) - 135 см
Глибина кошика (кокона) - 78 см
Зверніть увагу :
- Вся продукція доставляється в розібраному вигляді!
- Якщо товар доставляється адресно, то лише до під'їзду і не включає в себе збирання і занос на поверх.
- Вартість доставки потрібно уточнювати при оформленні замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепух |
| Обивний матеріал | Габардин |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | одномісна розкладна |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 2000 мм |
| Подушок | темно-коричневий, бежевий, зелений, синій, жовтий, помаранчевий, фісташковий, бузковий, фіолетовий, чорний, темно-сірий, світло-сірий, малиновий, бордовий, червоний |
| Ротангу | темно-коричневий, бежевий, темно-сірий, сірий, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴




