Особливість наших підвісних крісел в їхній формі і системі похитування. Вона створює навколо Вас зону усамітнення і комфорту, що відгороджують від решти світу.
Завдяки ажурному плетінню крісло відмінно пропускає повітря, тому навіть в жарку літню спеку відпочинок в ньому доставить Вам задоволення.
Розміри:
- Стійки :
висота 1,95 м
діаметр кільця : 1.30м
- кокон:
Ширина: 1.48 м
Висота: 1.31м м
Глибина: 0.82 м
Зверніть увагу :
- Вся продукція доставляється в розібраному вигляді!
- Якщо товар доставляється адресно, то лише до під'їзду і не включає в себе збирання і занос на поверх.
- Вартість доставки потрібно уточнювати при оформленні замовлення.
- Ціна вказана лише за кокон.
- За додаткову оплату можна придбати подушку, стійку, посилену стійку і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепух |
| Обивний матеріал | Габардин |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 2-х місний розкладний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1950 мм |
| Ширина | 1310 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
- Ціна: 14 900 ₴









