
Диван "МАМАСАН" з техноротангу для відпочинку на терасі, біля басейну, будинку, плетені меблі в сад з подушкою
6 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: CNT00008178
Диван "МАМАСАН" із штучного ротангу складається з двох частин: нижньої підставки та кошика (з подушкою). Диван має в основі металевий каркас. Весь диван обплетений техноротангом , який в своєму складі має компоненти захисту від сонячного проміння і абсолютно не боїться морозів.
Такий диван можна розмістити на терасі, біля басейну або в будь-якому місці вашого будинку.
Розміри:
Ширина кошика (крісла) - 150 см
Глибина кошика (крісла) - 43 см
Висота крісла на ніжці - 95 см
Каркас : металевий, обплетений техноротангом.
Тканина: габардин
Зверніть увагу :
- Вся продукція доставляється в розібраному вигляді!
- Якщо товар доставляється адресно, то лише до під'їзду і не включає в себе збирання і занос на поверх.
- Вартість доставки потрібно уточнювати при оформленні замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Диван |
| Висота сидіння | 1060 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм |
| Декоративна подушка | 1 Шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 200 |
| М'яка подушка сидіння | Да |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Подушки | Червоний |
| Подушок | бежевий, фісташковий, синій, зелений, коричневий, чорний, помаранчевий, жовтий, бузковий, фіолетовий(баклажан), темно-сірий, сірий, малиновий, бордовий, червоний |
| Ротангу | бежевий, коричневий, темно-сірий, сірий, чорний |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Ширина | 1500 см |
- Ціна: 6 900 ₴







