Комплект Keter Alabama Set - це елегантний меблевий гарнітур з фактурою, що нагадує ротанговое плетіння, до складу якого входять два крісла, двомісна софа і квадратний столик. Цей повний набір меблів зробить приємними літні хвилини, проведені в саду або на терасі. Продукти мають м'які подушки стильних кольорів. Меблі, що мають легку і водночас стійку конструкцію, дуже просто чистяться. Стійка до впливу погодних умов і УФ-випромінювання. Пропонований стіл має стриману гаму кольорів.
Даний комплект відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого літнього кафе, ресторану або дачної ділянки.
Переваги:
1) Ергономічний дизайн;
2) Зроблено з міцного пластику;
3) Неметалева рама - не іржавіє і не гниє;
4) Легка збірка;
5) Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 29,80 кг |
| Диван | 129 x 67 x 77 см |
| Крісло | 65x67x77 см |
| Стіл | 59 x 59 x 43 см |
| Паковання | 124 x 80 x 59 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 21 500 ₴









