Комплект пластикової садових меблів Keter Elodie 3 Seater Sofa Set
Комплект садових меблів Keter Elodie 3 Seater Sofa Set новий гарнітур для відпочинку Elodie прекрасно підходить для будь-якого випадку. З його допомогою Ви можете облаштувати сад Вашої мрії або терасу, навіть якщо Ви маєте в своєму розпорядженні невеликий простір. Оригінальна конструкція дозволяє вибрати одну з двох конфігурацій, перш ніж приступити до монтажу гарнітура.
В комплекті:
- входять 2 крісла
- 3-місний диван
- столик.
Текстура ротанга і гладкі підлокітники, а також стильна стільниця підкреслюють унікальний характер комплекту.
Всі необхідні деталі знаходяться в коробці з 3-місцевим диваном, двома кріслами і столиком.
Особливості набору Keter Elodie:
- комплект можна легко чистити.
- стильний елегантний дизайн;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигорає на сонці;
- фактура поверхні має імітацію натурального дерева;
- завдяки легкій вазі його зручно переміщати, транспортувати і зберігати;
- не вимагає додаткового спеціального догляду, легко миється;
- легко складається.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | капучино |
| Вага виробу | 31,75 кг |
| Диван | 65 x 163 x 74 см |
| Крісло | 65 x 63 x 74 см |
| Стіл | 60 x 55 x 39 см |
| Паковання | 120 x 74 x 60 см |
- Ціна: 23 000 ₴









