Набір садових меблів Keter Elodie 5 seater set
Комплект садових меблів Elodie від Keter – це пропозиція для всіх, хто любить проводити час на свіжому повітрі у компанії друзів та сім'ї. Особливо рекомендується для людей, які цінують комфорт у поєднанні з практичністю та елегантністю.
У комплект входять два крісла, тримісний диван і практичний журнальний столик, який також є містким ящиком, в нього можна сховати, наприклад, подушки для сидіння, що входять в комплект. Крім того, він дуже стабільний, тому його можна успішно встановлювати на будь-який тип поверхні. Набір легкий, тому ми можемо його вільно переміщати.
Профільовані спинки та гладкі підлокітники крісел та просторий диван дозволяють кожному почуватися комфортно. Комплект садових меблів виготовлений з поліпропілену, стійкого до шкідливого впливу зовнішніх факторів, механічних пошкоджень та УФ-променів.
Матеріал Поліпропілен
Колір Сірий
Види комплектів Стіл + диван + 2 крісла
Подушки для сидінь Сірий
Розміри дивану 65 х 163 х 74 см (Ш х Г х В)
Розміри крісла 65 х 63 х 74 см (Ш х Г х В)
Розміри столу 60 х 55 х 39 см (Ш х Г х В)
Вага 34 кг
Розміри упаковки 120 х 74 х 60
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| В комплект входить | Стіл, Диван, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 34.00 кг |
| Диван | 65 х 163 х 74 см (Ш х Г х В) |
| Крісло | 65 х 63 х 74 см (Ш х Г х В) |
| Стіл | 60 х 55 х 39 см (Ш х Г х В) |
| Колір | графіт |
- Ціна: 23 300 ₴

