
Комплект пластикових садових меблів Keter Iowa Balcony (Luzon Flat) для відпочинку на балконі та лоджії Капучино
10 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008291
Набір пластикових садових меблів Keter Iowa Balcony (Luzon Flat)
Для любителів відпочивати на свіжому повітрі ми пропонуємо набір садових меблів Keter Iowa Balcony (Luzon Flat) - класичний і функціональний комплект, що складається з двох ергономічно профільованих крісел і зручного столика-скрині. Елегантність, зручність, надійність, компактність, простота в експуатації - основні характеристики даного набору, які забезпечують високий комфорт у використанні. Фактура меблів ідеально імітує плетіння з ротангу, хоча насправді все виготовлено з міцного пластику, який є досить стійкий до несприятливих погодніх умов. Меблі не вигоряють на сонці, не тріскають і швидко не зношуються, тому довгий час виглядають як нові і не втрачають свій колір. Прості в догляді і використанні, не вимагають додаткових затрат чи спеціального обслуговування.
Набір меблів Keter Iowa Balcony (Luzon Flat) - це стільці з високими спинками та зручними підлокотниками і столик-скриня, які ідеально підійдуть на балкон, терасу або в затишний сад, чим підкреслять ваш вишуканий смак
Особливості набору садових меблів:
· меблі виготовляються з високоякісного міцного пластику;
· меблі стійкі до УФ-випромінювання, не бояться вологи, холоду;
· легко збираються, в комплекті йде детальна інструкція;
· прості в догляді - для очищення поверхні виробів не потрібні спеціальні засоби, досить вологої ганчірки і мильного розчину;
· легко переміщати завдяки легкій вазі.
Комплект складається:
- крісло-стілець (2 шт),
- столик-скриня (1 шт),
- подушки на сидіння (2 шт).
Розміри:
Крісло - 62х60х89 см,
Стіл - 39x39x42 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 13 кг |
| Крісло | 62 x 60 x 89 см |
| Стіл | 39х39х42 см |
| Паковання | 60x80x50 см |
| Колір | капучино |
- Ціна: 10 200 ₴





