Комплект пластикових садових меблів Keter Delano Set
Набір меблів з пластика з подушками DELANO SET з 2 крісел одного дивану і столу - це набір меблів з фактурою, що нагадує дерев'яні панелі.
Переваги:
- Ергономічний дизайн.
- Подушки в комплекті.
- Просте складання без інструменту.
- Виготовлений з міцного пластику.
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Диван, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 24,5 кг |
| Диван | 124 x 65 x 77 см |
| Крісло | 65 x 65 x 77 см |
| Стіл | 79 x 54 x 38 см |
| Паковання | 120 x 80 x 45 см |
| Колір | капучино |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 380 ₴





