
Комплект пластикових садових меблів Keter Pelano Set With Lima Table для зони відпочинку вдома і на повітрі
29 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008299
Комплект пластикових садових меблів Keter Pelano Set With Lima Table
Delano - набір меблів з фактурою, що нагадує дерев'яні панелі. До складу гарнітура входять 2 софи, два крісла з підлокітниками і великий прямокутний стіл визначає комплет як класичний "dining set". Ідеально підходить для використання на домашніх балконах, терасах або в саду. Легко збирається і чиститься. Стійкий до впливу погодних умов і УФ-випромінювання. Набір пропонується в класичній гамі кольорів.
Переваги
Ергономічний дизайн.
Виготовлені з міцного пластику.
Неметалева рама - не іржавіє і не піддається гниттю.
Легко збираються.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Диван, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 46.00 см |
| Диван | 124 x 65 x 77 см |
| Крісло | 160: 157 x 98 x 74 см |
| Стіл | 65 x 65 x 77 см |
| Паковання | 120 x 80 x 62(см) 102 x 80 x 23 (см) |
| Колір | графіт |
- Ціна: 29 200 ₴





