Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 42,20 кг |
| Диван | 187 x 67 x 76 см |
| Крісло | 74 x 67 x 76 см |
| Стіл | 76 x 56 x 42 см |
| Паковання | 1уп.(120 x 80 x 39см.); 2уп.(120 x 80 x 37 см). |
| Колір | капучино |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 700 ₴







