Набір пластикових садових меблів Keter Orlando
Приємно розслаблятися в сяйві сонця ще більше зачаровує з гарнітуром для відпочинку Orlando для чотирьох осіб. Ергономічне профілювання спинки і додані подушки сидінь забезпечують комфортний відпочинок. Стіл Lyon з регульованою висотою можна використовувати, в залежності від потреб. На низькій висоті він служить в якості столика для закусок і напоїв. Під час обіду досить подовжити ніжки, щоб отримати оптимальну висоту. Не потрібно вибирати між столовим гарнітуром і комплектом меблів для відпочинку, тому Orlando прекрасно підходить для невеликих ділянок і терас.
Переваги:
- Ергономічний дизайн;
- Столик трансформер;
- Подушки в комплекті;
- Проста збірка без інструменту;
- Виготовлений з міцного пластику;
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє;
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Диван, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | [кг]: 35,50 |
| Диван | 126x65x75 см |
| Крісло | 65 x 65 x 75 см |
| Стіл | стіл регулюючий: 116 x 71 x 40 - 65 см |
| Паковання | [см]: 120 х 80 х65,5 |
| Колір | графіт |
- Ціна: 22 532 ₴


