Набір пластикових садових меблів Keter Iowa balcony Essential set
Садові меблі IOWA складаються з 2 крісел (L62 x D60 x H89 см) і невеликого журнального столика (L37 x D37 x H37 см), що пропонує місце для зберігання ваших аксесуарів. Цей садовий набір можна встановити на балконі або терасі, щоб насолоджуватися сонцем. Дуже естетичний із обробкою, що імітує ротанг, він також дуже зручний завдяки подушкам для сидіння. Вони знімні для легкого очищення та захисту від вологи після настання темряви. Його темно-сіра смоляна структура не знебарвлюється завдяки анти-УФ-обробці. Це матеріал, призначений для зовнішнього використання і тому дуже стійкий до поганої погоди. Ці невеликі садові меблі не потребують особливого догляду. Для очищення достатньо вологої ганчірки та мила.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 10,30 кг |
| Крісло | 62 x 60 x 89 см |
| Стіл | 37х37х37 см |
| Паковання | 80х60х50 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 9 500 ₴


