Цей графітовий кутовий диван є частиною колекції Keter Emma , яка складається з різноманітних деталей для створення власного гарнітура для відпочинку!
Незалежно від того, чи є у вас великий чи малий простір, ви хочете великий гарнітур для відпочинку чи маленький гарнітур із додатковими вільними сидіннями, ви можете створити бажане розташування за допомогою сучасних та стильних садових меблів Keter Rosalie! Усі частини можна з’єднувати один з одним і навіть використовувати окремо, що робить його ідеальним для вашого простору! Ергономічні зони відпочинку з подушками створені для повного відпочинку. Садові меблі Rosalie мають м'який і привітний вигляд завдяки круглим підлокітникам і ергономічній спинці. Крім того, меблі виготовлені з міцного, невибагливого в обслуговуванні та стійкого до погодних умов матеріалу. Зручне кріплення на клацання спрощує встановлення.
Ознайомтесь із садовими кріслами Rosalie, двомісним диваном Rosalie і столиком для зберігання Rosalie, щоб завершити ваші плани щодо ідеального набору та відпочити на вулиці та прийняти гостей. Також подивіться на приклади зображень кількох можливостей для натхнення.
Технічні характеристикиКолір: Графіт
Матеріал: поліпропілен
Матеріал подушки: 50% бавовна, 45% поліестер і 5% інші
Розміри: 115 x 115 x 74 см (Ш x Г x В)
Виготовлений з легкого, але міцного пластику
Підходить для цілорічного використання на вулиці
Міцна конструкція
Атмосферостійка смола
Легко чистити
Не вимагає обслуговування
Легко збирається
Перероблений PP матеріал
Макс. вантажопідйомність: 110 кг
У комплект поставки входить: 3 подушки для сидіння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 14,55 кг |
| Тип меблів | Диван |
| Диван | 115х115х74 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип дивана | кутовою |
| Паковання | 120х40х60 см |
| Колір | Графітовий |
| Цвет мебели | Сірий |
- Ціна: 14 390 ₴



