Диван для саду та тераси Keter California Sofa- 3
Садові меблі необхідно підібрати під стиль життя користувача - і ніколи навпаки. 3-місний диван California зі своїм красивим рустикальним дизайном і широкими сидіннями є елегантне доповнення будь-якого саду або патіо. Розпаліть гриль і дозвольте Вашим гостям розслабитися в розкоші, яку дають подушки сидіння і спинки і виключно широкі підлокітники. Диван повністю стійкий до погодних умов і ультрафіолетового випромінювання, тому Ви будете радіти йому багато років, не піклуючись про догляд.
Диван для саду та тераси - це просторий тримісний широкий диван, де поєднується комфорт і зручність. Він має широкі закруглені підлокітники, зручні м'які сидіння з наповненням і широкі подушки для спинок, які входять в комплект. М'які елементи виконані з вологостійкої тканини, тому розлитий кави для них не є суттєвою проблемою, але залишати подушки під дощем не рекомендується. Крім того чохли з подушок знімаються і легко перуться, а сама пластикова основа дивана не вимагає спеціального догляду, так як миється звичайними миючими засобами.
Тримісний диван California Sofa можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але і в ресторанах, кафе або готелях. Крім того до дивана ви завжди зможете підібрати додатково крісла, столик і створити стильний комплект меблів для відпочинку.
Просторі і стильні сидіння на відкритому повітрі для 3 дорослих.
Класичний вид з сучасним відчуттям завдяки унікальній плетених текстурі з смоли
Міцна конструкція стійка до атмосферних впливів і не вимагає обслуговування.
Включає подушки сидіння і спинки
Дуже широкі підлокітники для більшого комфорту
Диван легко переміщати і прибирати
Частина каліфорнійської сім'ї, в якій є двомісний диван, крісло і акцентних столик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип меблів | Диван |
| Кількість посадкових місць | 3 |
| Тип дивана | прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 27.00 см |
| Паковання | 120 x 70 x 58 см |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина дивана | 199см |
- Ціна: 26 990 ₴


