Диван для саду і тераси KETER CORFU LOVE SEAT MAX - це поєднання стилю, зручності, комфортності, простоти та елегантності. Дизайн дивана створений на основі сучасних світових тенденцій, тому відповідає всім вимогам в області декору при облаштуванні садової території чи тераси. Він підходить для зовнішнього і внутрішнього використання, після виготовлений з надміцного пластику, який стійкий до несприятливого впливу погодних умов, не вигоряє на сонці і довгий час не втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. Фактура поверхні з елегантним плетінням імітує натуральну волокнисту ротангу, що ще більше підкреслює його естетичність і привабливість.
Диван для саду і тераси KETER CORFU LOVE SEAT MAX - це просторий тримісний широкий диван, де забезпечується комфорт і зручність. Він має широкі заокруглені підлокотники, зручні м'які сидіння з наповненням, які входять в комплект. М'які елементи виконані з вологостійкої тканини, тому розлита кава для них не є суттєвою проблемою, але залишити подушки під дощем не рекомендовано. Крім того, чохли з подушок знімаються і легко перуться, а сама пластикова основа дивана не вимагає спеціального догляду, тому що миємось звичайними миючими засобами.
Тримісний диван CORFU LOVE SEAT MAX можна використовувати не тільки в домашніх умовах, а й у ресторанах, кафе чи готелях. Крім того до дивана ви завжди можете підібрати додатково крісла, столик і створити стильний комплект меблів для відпочинку.
Основні характеристики:
- стильний елегантний дизайн;
- дуже просторі сидіння на трьох місцях для максимального комфорту;
- подушки сидіння і спинки включені;
- широкі плоскі підлокітники, що забезпечують стійкість поверхні для напоїв;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигоряє на сонці;
- фактура поверхні має імітацію ротанга, тому не вимагає спеціального догляду, на відділі від волокна натурального ротанга;
- не вимагає додаткового спеціального догляду, легко миється;
- легко складається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Капучино |
| Тип меблів | Диван |
| Кількість посадкових місць | 3 |
| Тип дивана | прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 17,50 кг |
| Матеріал | Ротанг |
| Паковання | 120 x 80 x 42 см |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина дивана | 182 см |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 11 550 ₴


