Диван для саду та тераси Keter Elodie 2 seat sofa
Оновіть своє патіо, балкон або дворик зі зручним диваном Elodie виробництва Keter. Подушки, що входять в комплект, забезпечують високий рівень комфорту відпочинку. Всі гарнітури для відпочинку Elodie гарантують зручність, що відповідає потребам будь-якого простору на свіжому повітрі, без компромісів. Меблі виготовлені із збалансованих, не потребують догляду та стійких до несприятливих погодних умов матеріалів. Поєднайте цей 2-місний диван з кріслами Elodie та опціонально обраним столиком, щоб скласти власний комплект меблів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 10,8 кг |
| Тип меблів | Диван |
| Довжина, см | 113 см |
| Тип дивана | прямий |
| Паковання | 58,6 x 64 x 60 |
| Колір | Графітовий |
| Цвет мебели | Сірий |
| Довжина: | 113 см |
| Основні атрибути | |
| Кількість посадкових місць | 2 |
| Тип м'яких меблів | диван |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 610 ₴


