Диван садовий Keter Salemo
Сучасна обтічна форма, зручність і високу якість - ось головні переваги 2-місного дивана Salemo, який можна підібрати під інші меблі лінійки Salemo. Фактура, що імітує натуральний ротанг, підвищує естетичну цінність продукту. Меблі можна легко чистити, її монтаж простий, а крім того, вона стійка проти несприятливих погодних умов.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Проста збірка без інструменту
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
- Легко мити і зручно зберігати
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал | Ротанг |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркаса | натуральний ротанг |
| Тип м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 13.90 кг |
| Тип меблів | Диван |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Паковання | 120 x 80 x 30 см |
| Колір | Коричневий |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина дивана | 133 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 390 ₴






