Комплект садових крісел Keter California Chair (2x)
З ранніх ранкових годин до пізнього нічного часу Ви можете відпочивати і розслаблятися в комфортному кріслі California. Стильна текстура, що імітує округлу плетінку, виключно широкі підлокітники, подушки сидіння і спинки - завдяки їм це крісло ідеально підходить для того, щоб відпочивати в літній день. А оскільки воно виготовлено зі стійкого до погодних умов пластика із захистом від ультрафіолетового випромінювання, Ви будете їм насолоджуватися протягом багатьох сезонів, не піклуючись про відхід.
Особливості набору садових меблів:
- стильний елегантний дизайн;
- дуже просторі сидіння для максимального комфорту;
- подушки сидіння включені в комплект;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигорає на сонці, не боїться вологи, холоду;
- фактура поверхні має імітацію ротанга, тому не вимагає спеціального догляду, на відміну від волокон натурального ротанга;
- проста в догляді - для очищення поверхні виробів не потрібні спеціальні засоби, досить вологої ганчірки і мильного розчину;
- легко збираються, в комплекті йде докладна інструкція.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Вага виробу | 25 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 120 x 70 x 51 см |
| Ширина крісла | 83 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Ротанг |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 210 ₴







