Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | капучіно |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 16.90 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 120 x 80 x 39 см |
| Ширина крісла | 74 см |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Ротанг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 900 ₴








