Садове пластикове крісло для саду Keter Trenton
Сучасне крісло Trenton Dining має унікальні естетичні та функціональні переваги: профільовану спинку та краї підлокітників округлих форм, а також зручну подушку – завдяки яким відпочинок на терасі або всередині будинку стане більш комфортним. Виріб захоплює своїм вишуканим дизайном. Є чудовою альтернативою традиційним кріслам, вигляд яких нагадує стилістику натурального плетіння з лози. Завдяки застосуванню високоякісного матеріалу, відзначається високою стійкістю до дії вологи та УФ-випромінювання.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Проста збірка без інструменту
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
- Легко мити і зручно зберігати
Крісло міцне і його можна залишати на вулиці цілий рік. Міцна конструкція і висока якість виготовлення дозволять використовувати його протягом багатьох сезонів. Ідеально підходить для повсякденного використання. Крісло розраховане на легку самостійну збірку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | капучіно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 6 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 80 x 58 x 23 см |
| Ширина крісла | 60 см |
- Ціна: 4 410 ₴


