Стіл для саду пластиковий Keter Orlando small table
Це практичний і елегантний стіл з обробкою, що нагадує природне ротанговое переплетення. Він прекрасно заповнить невеликі прибудинкові простору, такі як балкон або невеликий садок, а також чудово доповнить дизайн інтер'єру. Виготовлений з стійкою до впливу УФ-випромінювання і погодних умов пластмаси. Легко чиститься і просто збирається. Пропоновані столи мають класичні кольори. Оригінальна лінія обробки, що імітує натуральне плетіння з ротанга, є безсумнівною естетичною цінністю цього продукту. Оскільки стіл зроблений з водостійкого і довговічного пластику, його можна зберігати на вулиці і не турбується про потускнение кольору. Також стіл характеризується високою стійкістю до ударів і пошкоджень. Досить місткий для комфортного розміщення для 4 осіб. Стіл Keter Melody легко поєднується з широким вибором різних садових стільців.
Характеристики столу:
Розміри [cm]: 59 x 59 x 43
розміри упаковки [cm]: 62 x 62 x 8
Вага Нетто [кг]: 2,74
Комплектація: Один предмет
Форма столу: Квадратний
Матеріал: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3 кг |
| Довжина: | 59 см |
| Довжина, см | 59 см |
| Паковання | 62х62х8 см |
| Колір | графіт |
| Ширина стола | 59 см |
- Ціна: 2 100 ₴


