Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Штучний ротанг |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори подушок | Сірий, синій, червоний, жовтий, зелений, фіолетовий, бірюзовий |
| Колір | Айвори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴
