Садовий пластиковий стілець Keter Akola
Keter AKOLA - це стильний і зручний стілець, який, завдяки своїй простій формі ідеально впишеться в дизайн як інтер'єру, так і саду. Зручні, м'які підлокітники і спинка спеціальної форми гарантують комфортний відпочинок. Стілець є міцним і стійким до впливу несприятливих погодних умов і УФ-променів. Для чищення досить м'якої тканини, змоченою водою з додаванням миючого засобу.
Садове крісло AKOLA має грайливий дизайн, веселий зовнішній вигляд в будь-якому саду! Зручні підлокітники забезпечують додаткову підтримку в стомлені дні. Він також добре доглядає за спиною завдяки ергономічній спинці. Літо може тривати вічно для тебе. Ви проводите години на вулиці, не бажаючи комфорту у вашому будинку. Це слід відмінити! З хорошим сніданком або спекотним вечерею. З садовим кріслом AKOLA ви досягнете успіху у всьому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4 кг |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 56,7 x 55,8 x 81 см |
| Ширина стільця | 56,7 см |
- Ціна: 3 755 ₴









