Садовий пластиковий стілець Keter Bali Mono
Bali Mono - це універсальний стілець з підлокітниками, що поєднують в собі стійку конструкцію і елегантність виконання. Стілець ідеально підходить як для садів, терас і балконів, так і послужить доповненням до дизайну інтер'єрів. Надійний, міцний і стійкий до впливу несприятливих погодних умов і УФ-променів. Оригінальна переплетення фактури поверхні є додатковим візуальним перевагою цього продукту. Легко чистяться. Пропонований стілець має стриману гаму кольорів.
Переваги:
Ергономічний дизайн;
Зроблено з міцного пластику;
Неметалічна рама- не іржавіє і не гниє;
Не вимагається збирання;
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | капучіно |
| Ширина стільця | 55 см |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3,6 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 55 x 58,5 x 83 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 460 ₴




