Стілець пластиковий для саду Keter Bonaire
Bonaire - це зручний та універсальний стілець з підлокітниками та широкою спинкою, який відмінно підходить для саду, балкону або тераси. Продукт не вимагає догляду, а для чищення достатньо води з додаванням миючих засобів та м'яка ганчірочка. Стільці можна штабелювати (складати один на інший), що дозволяє економити місце та полегшує їх зберігання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 2.60 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 56 x 57 x 93 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴
