Садовий стілець пластиковий Keter Dante High Back
Dante з високою спинкою поєднує абсолютний комфорт із сучасним дизайном. Злегка закруглена спинка та обтічні форми підлокітники - це гарантія повного комфорту та відпочинку в сонячний день. Продумана конструкція дозволяє штабелювати стільці (складати один на інший), що дозволяє заощаджувати багато місця для зберігання виробів. Пропонований стілець має багату колірну гаму. Легко чиститься.
Переваги:
Виготовлений із міцного поліпропілену
Привабливий сучасний дизайн
Не потребує технічного обслуговування
Конструкція витримує погодні коливання, погодні умови, воду та УФ-випромінюванням
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 57 см |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 2,30 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 57 x 57 x 89 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴

