
Садовий стілець із міцного пластику Keter Dante Low Back для літніх кафе, ресторанів, у будинок або на дачу.
1 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008636
Садовий пластиковий стілець Keter Dante Low Back
Стілець Dante, з характерною формою зі злегка закругленою спинкою та обтічними підлокітниками – це сучасний дизайн та комфорт. Продумана конструкція дозволяє штабелювати стільці (складати один на інший), що дозволяє заощаджувати багато місця для зберігання виробів. Dante характеризується високою міцністю до пошкоджень, стійкістю до впливу погодних умов та УФ-променів. Чищення м'якою ганчірочкою з додаванням води та миючих засобів.
Переваги :
Високоякісна пластикова конструкція
Эргономічна форма крісла забезпечує високий комфорт сидіння
Продукт не вимагає технічного обслуговування та легко миється
Має можливість складати
Стійкість до шкідливого впливу погодних умов та УФ-випромінювання
Виріб не вимагає складання
Матеріал: поліпропілен
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 2 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 57 x 57 x 79 см |
- Ціна: 1 160 ₴

