Садовий пластиковий стілець Keter Eva
Eva - це позитивний стілець із сучасним зовнішнім виглядом. Профільована спинка і сидіння, а також м'яка, округла лінія підлокітників - це безперечні переваги цього продукту. Сучасна фактура плоскої плетінки, легка чистка і можливість вставки стільців один в одному. Ідеальний для дому та саду.
Садовий стілець Keter Eva пластиковий для саду - це надзвичайно зручний стіл із сучасним зовнішнім виглядом. Профільована спинка і сидіння, а також м'яка, округла лінія підлокітників - це безперечні переваги цього продукту. Сучасна фактура сітки, легка чистка і можливість вставки стільців один в один. Ідеальний для дому та саду.
Переваги:
- Ергономічний дизайн;
- Зроблено з міцного пластику;
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє;
- Проста збірка без інструменту;
- завдяки стійкому до високої температури поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 57,7 x 62,5 x 79 см |
| Ширина стільця | 62,5 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
- Ціна: 2 310 ₴



