Сучасний за своєю формою і дуже зручний у використанні стілець Harmony буде ідеальним доповненням до присадибної ділянки або терасі. Зручна спинка і сидіння, а також панельна вставка з фактурою, що нагадує поверхню деревини, є перевагами цього продукту. Стілець просто збирається, легко чиститься і стійкий до впливу погодних умов.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Проста збірка без інструменту
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
- Легко мити і зручно зберігати
- Штабелюються
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 57.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3,70 кг |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Паковання | 47 x 60 x 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 822 ₴
