Садовий пластиковий стілець Keter Harmony Armchair
Harmony Armchair - це елегантний і зручний стілець, який, завдяки широкій спинці і зручним підлокітникам цілком може служити кріслом. Ідеально підходить до столу лінії Harmony. Продукт легко збирається, характеризується стійкістю до пошкоджень і довгострокового впливу вологи, УФ-випромінювання і атмосферних опадів. Легко чиститься.
Пластикові стільці для саду можна назвати одним з найбільш виграшних варіантів. Адже вони легкі і не вибагливі у догляді. А сучасні моделі - це ще і привабливість.
Серед них особливої уваги заслуговує стілець Harmony armchair, який в повній мірі відповідає своїй назві. У ньому абсолютно все збалансовано і комфортно – середньої висоти спинка, зручні підлокітники, що переходять в опору. При цьому стілець стійкий і міцний.
Серія Harmony armchair включає в себе кілька модифікацій садових стільців з пластика з підлокітником і без. У нашому каталозі представлені всі моделі з докладними характеристиками. Також у нас ви знайдете фото стільця Harmony armchair в садовому інтер'єрі, щоб ви могли гідно оцінити виріб, а можливо і почерпнути якусь ідею, для оформлення власної присадибної території.
Переваги:
ергономічний дизайн
Виготовлений з міцного пластику
Фактурна панельна вставка, що імітує поверхню деревини
Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
Чи не вимагає складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену колір не вигоряє і не тьмяніє
Підлокітники з гладкого пластика створюють додатковий комфорт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4,30 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 59 x 60 x 86 см |
- Ціна: 3 330 ₴
