Стілець пластиковий для саду Keter Mallorca
Mallorca - це зручний та універсальний стілець з підлокітниками та широкою спинкою, який відмінно підходить для саду, балкону або тераси. Продукт не вимагає догляду, а для чищення достатньо води з додаванням миючих засобів та м'яка ганчірочка. Стільці можна штабелювати (складати один на інший), що дозволяє економити місце та полегшує їх зберігання.
Переваги:
Ергономічний дизайн;
Зроблено з міцного погодостойкость пластика;
Неметалева рама - не іржавіє і не гниє;
Не потребує догляду, не залишається плям іржі;
Легка самостійна збірка;
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть [УФ-захист].
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 1.8 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 56 x 58 x 79 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴

