Стілець пластиковий Keter Metaline Armrest
Клас цього продукту визначає чоловіча міць чавуну та трохи натхнення класикою. Матеріали у поєднанні з технологією в результаті дають широкий спектр оздоблення.
Чавунна фактура надає простору навколо меблів певного індивідуального характеру; її класичний стиль поєднує художність з функціональністю ...ось що таке стілець Metaline.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено із міцного пластику
Неметалічна рама - не іржавіє та не гниє
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену кольори не вигорають і не бліднуть.
Легко мити та зручно зберігати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4 кг |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 60 x 53 x 81 см |
| Ширина стільця | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 291 ₴

