Садовий пластиковий стілець Keter Samanna для саду
Садовий стілець KETER Samanna - це поєднання міцної конструкції і класичної елегантності. Зручна, що має відповідну форму спинка з фактурою ротанга переплетення, а також стійкі підлокітники забезпечують оптимальний комфорт при сидінні. Продукт характеризується міцністю і стійкістю до пошкоджень, а також до тривалого впливу атмосферних умов і УФ-променів.
Переваги:
- Ергономічний дизайн;
- Зроблено з міцного пластику;
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє;
- Проста збірка без інструменту;
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть;
- Легко мити і зручно зберігати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 53 x 58 x 83 см |
- Ціна: 2 100 ₴




