Садові пластикові стільці Keter Santorini
Santorini – це дуже зручне садове крісло, що має широкі підлокітники. Продукт характеризується легкою та водночас стійкою конструкцією, а також високою міцністю та стійкістю до впливу погодних умов. Стілець дуже легко чиститься. Для догляду необхідна лише волога ганчірочка.
Santorini Keter Капучіно сад або тераса крісло, це дуже зручне, елегантне садове крісло з широкими підлокітниками та широкою спинкою, це поєднання абсолютного комфорту використання та сучасного дизайну. Злегка закруглена спинка та спрощені підлокітники гарантують повний комфорт та розслаблення у сонячний день. Це сучасне, елегантне крісло, яке поєднує комфорт з простим, позачасовим стилем, головною перевагою цього надзвичайно зручного крісла є дуже зручна спинка. Цей предмет меблів характеризується легкою, але водночас стійкою конструкцією. Сидіння можна укладати (розміщувати один на одному), що дозволяє заощаджувати простір та полегшувати їх зберігання. Вони також прості в обслуговуванні. Він чудово доповнить простори у вашому саду та у вашому будинку.
Переваги:
Проста установка
Простий в обслуговуванні
Привабливий дизайн
Дуже стійкий до ультрафіолетових сонячних променів та погодних погодних умов.
Якісний та довговічний матеріал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Колір | Капучино |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3 кг |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 61 х 65 х 99 см |
| Ширина стільця | 65 см |
- Ціна: 1 680 ₴
