Лавка-ящик для зберігання Keter Patio Storage Bench
2 в 1! Лавка, об'єднана з містким скринею. Скриня KETER PATIO STORAGE BENCH - це оригінальне рішення для тих, хто хоче організувати простір балкона або саду в елегантному, але практичному стилі. Завдяки великому об'єму в скрині вміститися плед і подушки і навіть рекреаційне обладнання. Крім того, текстура поверхні нагадує натуральну деревину, чудово підкреслює чарівність і стиль організації простору.
Особливості Keter Patio Storage Bench:
- Красиво оформлена лава для зберігання місткістю 227 л / 60 г, яка ідеально підходить для зберігання садових інструментів, приладдя для садових меблів і багато іншого
- Зручно садити двох дорослих
- Виготовлена з міцної, стійкої до атмосферних впливів смоли, яка запобігає іржу, гниття і гниття, а також проста в обслуговуванні.
- Замикається для додаткового спокою, вдень і вночі (замок не входить в комплект)
- Легко збирається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 16 кг |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 16.5 кг |
| Довжина: | 13.2 см |
| Довжина, мм | 1320 |
| Паковання | 132,5 x 75 x 18.5 см |
| Ширина лави | 61.2 см |
- Ціна: 10 500 ₴





