Лавка-скриня для зберігання Hudson Bench non Brush 227л.
Hudson Bench non Brush - це поєднання функціонального скрині і лави для 2 осіб.
Лава і скриню - два в одному. Можна використовувати для відпочинку в саду і для зберігання подушок, корисних дрібниць і інструменту.
особливості:
- витримується двома дорослими
- наявність підлоги дозволяє речам бути завжди сухими
- збірно-розбірний
- компактний у перевезенні
- всепогодний
- відкривається верхня кришка, передбачені ручки для перенесення
Зручний для зберігання речей, в тому числі вуличних меблів або м'яких подушок.
- Не вимагають догляду, їх досить мити водою
- Можливість для замикання на замок
- Стійки до іржі, вицвітання
- Міцний, всепогодний пластик
- Легка і швидка збірка
- Хороша вентиляція: завжди залишається сухим
- Багатофункціональні: можна використовувати і всередині приміщення
- Ідеально підходять для застосування в саду, на терасі, балконі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 14 кг |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 14,80кг |
| Довжина: | 13.27 см |
| Довжина, мм | 1327 |
| Місткість | 227 л |
| Паковання | 133 x 74 x 20 |
| Колір | Антрацит |
| Ширина лави | 61,2см |
- Ціна: 9 770 ₴


