Садовий стіл для барбекю Keter Unity 105 L
Функціональне і оригінальне рішення в прекрасному стилі, таке як стіл для гриля UNITY 105 Л, прикрасить будь-який сад або терасу. Основною перевагою продукту є його багатофункціональність. Незвичайна конструкція дозволяє використовувати його, як стіл для приготування страв, так і як шафка для зберігання різних продуктів та продуктів. Entertainment Storage оснащений стінницею з нержавіючої сталі, зручною ручкою з додатковими вішалками і коліщатками, завдяки чому продукт зручно переміщати в різних місцях. У місткий шафка можна покласти підручні аксесуари, необхідні для приготування та подачі страв на свіжому повітрі. Простий монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 900 см |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Паковання | 84 x 54 x 38,5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 820 см |
| Ширина стола | 82 см |
- Ціна: 13 230 ₴




