Садовий стіл-візок для бару та приготування на природі з ємністю для льоду 95,5х58 см Keter Patio Cooler
Охолоджувач Patio та візок для напоїв є ідеальним доповненням до будь-якої зустрічі на відкритому повітрі. Центральний елемент, який привертає увагу, неодмінно покращує будь-який відкритий простір. Елегантні панелі EVOTECH, що виглядають як дерево, надають стильний вигляд дереву, а рама має унікальний чавунний вигляд, але вона повністю стійка до погодних умов і не потребує догляду. Його дизайн підкреслює універсальність, з двома міцними відкидними бічними поліцями, зручною відкидною вузькою поліцією, рухомим роздільником для охолоджувального контейнера, який також функціонує як піднос, і достатню кількість речей на нижній поліці. Додайте до цього розумні практичні штрихи, такі як дренажна система, відкривачка для майданчиків і замків на колесах, які можна відчинити, не потерши взуття. Додайте всі ці функції та багато іншого разом, і ви отримаєте візок для напоїв, який зробить шкірну зустріч незабутньою для ваших гостей і легкою роботою для вас як господаря. Охолоджувач Keter Patio Bar Cooler є ідеальним пристроєм для вечірок у саду, літнього барбекю або простого відвідування парку чи пляжу.
Місткість - 85 літрів
Вага - 25,80 кг
Оснащений коліщатками
Не потребує догляду, досить мити водою
Стійкий до вицвітання
Міцний, всепогодний пластик
Легка і швидка збірка
Ідеально підходить для застосування в саду та на терасі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 584 мм |
| Ширина | 955 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 25,8 кг |
| Місткість | 85 л |
| Паковання | 98,5х55,5х57,5 см |
| Колір | графіт |
| Ширина стола | 95,5 см |
- Ціна: 21 000 ₴









