Стіл-бар пластиковий Keter Cool Bar холодильник
Функціональний садовий бар, який виконує функції підручного столика, а в розкладеному вигляді може служити класичним баром з контейнером для охолодження напоїв. Завдяки елегантному дизайну, обробці під функціональності, COOL BAR є дуже корисним рішенням для організації дружніх і сімейних посиденьок в саду.
Високоякісний матеріал забезпечує довгий термін служби. Стіл виконаний з міцного пластику.
Легко транспортується і розкладається.
Характеристики столу-трансформера Keter Cool Bar
- Тип: стіл
- Матеріал: гладкий пластик
- Колір: крем і коричневий
- Розмір, см .: 50 х 50 х 57 - 84,5
- Вага: 5,78 кг
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Розмір упаковки, см .: 50 х 50 х 57
- Компактність
Виробник столу-трансформера Cool Bar - тм Keter (Ізраїль).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 5,78 кг |
| Глибина | 500 см |
| Паковання | 50 х 50 х 57 см |
| Ширина стільця | 50 см |
- Ціна: 5 360 ₴





