Стіл-бар пластиковий Keter Bevy Bar (Large Cool Bar) холодильник
Компактний столик, який може регулюватися по висоті, відмінно підійде для оформлення зони відпочинку біля басейну. Плетіння під ротанг поєднується з шезлонгами і меблями Keter. У внутрішню ємність можна покласти лід або налити холодної води для підтримки температури ваших напоїв. При необхідності ємність можна використовувати для будь-якого іншого зберігання.

Переваги:
- Ергономічний дизайн;
- Зроблено з міцного пластику;
- Неметалева рама- не іржавіє і не гниє;
- Легка збірка;
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть;
- Ємність для зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 835 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 9,70 кг |
| Паковання | 84,7 x 42,4 x 39,6 см |
| Ширина стола | 83,5 см |
- Ціна: 7 250 ₴









