Садова скриня Keter Kentwood 190L Box
Скриня для зберігання Kentwood - предмет подвійного призначення: додаткове крісло для сидіння і зберігання.
Ідеальне сховище для садових аксесуарів, воронок, горщиків, подушок або незначних садових інструментів і дитячих іграшок.
Виготовлений з високоякісного смоляного матеріалу, він ефективно захищає предмети, що зберігаються від вологи, бруду та ультрафіолетових променів.
Його головною перевагою є сучасний і разом з цим простий дизайн, а також оригінальна текстура поверхні "wood look".
Зовнішній вигляд скрині для зберігання Kentwood 350L нагадує ящик, виконаний з натуральної деревини. Модель стійка до шкідливого впливу погодних умов.
Легко чиститься.
Виготовлений з матеріалів вищої якості, він ефективно захищає зберігаються предмети від вологи, бруду та ультрафіолетових променів.
Так само механізм, що полегшує відкриття кришки, є безперечною перевагою продукту.
До того ж продукт стійкий до погодних умов і легко миється.
Перш за все перевагою є легка збірка, а також наявність ручок для перенесення з двох сторінок.
Його установка безперечно проста і не вимагає використання спеціалізованих інструментів.
Скриня для зберігання Kentwood легко чиститися і простий в установі.
У cундук можна пакувати не тільки підручні аксесуари, але і інструменти, необхідні для роботи в саду, дитячі іграшки та аксесуари для відпочинку.

- Ідеально підходить для зберігання подушок і садового інвентарю;
- Виготовлений з міцної і тривалої смоли, стійкої до атмосферних впливів;
- Кришка має максимальну вантажопідйомність 250 кг;
- Комфортне сидіння для двох дорослих;
- Бічні ручки;
- Закривається на замок;
- Легко зібрати
Купити Садову скриню Keter Kentwood 190L Box можна у нашому інтернет магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 5600 г |
| Висота | 457 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 190 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 82.3 см |
| Довжина, мм | 823 |
| Паковання | 55,5х85х12 см |
| Ширина ящика | 128 см |
- Ціна: 3 050 ₴


