Садовий ящик для зберігання Keter Denali 380 Л Deck Box скриня
Ящик Keter Denali дуже зручний і практичний для зберігання різних предметів і садового інвентаря. З його допомогою можна звільнити простір від всіляких речей. Скриня Denali - це поєднання естетики натурального дерева та міцності поліпропілену. Виготовлена з високоякісного пластику ефективно захистить сховані речі від вологи, забруднення та ультрафіолету. Допоміжний механізм відкривання кришки є безсумнівною перевагою. Завдяки своїй конструкції ящик захищає речі від вологи та бруду. Крім зберігання ящик може виконувати функцію столика. Скриня не вимагає додаткового обслуговування і дуже проста в зборі та чищення, стійка до впливу несприятливих погодніх умов, сонця, дощу, міцна до ударів.

Купити Садовий ящик для зберігання Keter Denali 380 Л Deck Box скриня можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 706 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 621 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 380 л |
| Кришка | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 18.70 кг |
| Довжина: | 122.9 см |
| Довжина, мм | 1229 |
| Паковання | 125,7 x 73,7 x 16,9 см |
- Ціна: 11 660 ₴


