Скриня пластикова вулична Keter Glenwood.
Містка скриня (об'єм - 390 л.) - ідеальне рішення Вашого саду! Скриня представлена в коричневому кольорі. Пластикова скриня Glenwood виробництва компанії KETER - це не тільки відмінне рішення для садового зберігання, але і стильний елемент садового декору. Пластик імітує дошки, дозволяє даній скрині ергономічно вписуватися в навколишнє середовище, а так само гарантує довговічність за рахунок відсутності іржавіючих металевих деталей. Автоматичний стопор кришки полегшує закривання і відкривання скрині. Також може використовуватися ще і як лавка. Конструкція легко збирається, а вміст залишається сухим і добре вентилюється.
Скриня GLENWOOD DECK BOX (коричнева) для саду вміщує безліч необхідного садового приладдя, меблеві подушки, чохли, свічники та інше. Це необхідний предмет для заміського ділянки! На веранді або терасі в цьому симпатичному скрині зручно зберігати серветки, запасні рушники, пледи для вечора і інші речі, необхідні під рукою.
Виконаний з поліпропілену. Текстура поверхні - дерев'яна дошка. Є отвори для замка (замок в комплект не входить). Скриня стійка до несприятливих погодних умов і УФ-променів, тобто не вигорає і не деформується на сонці.

Купити Скриню пластикову для зберігання Glenwood Deck Box Keter 390 л можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 13150 г |
| Висота | 610 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 390 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 128 см |
| Довжина, мм | 1280 |
- Ціна: 7 770 ₴









