Садова скриня Keter Darwin 662 л
Цей ящик для зберігання Darwin на 662 л від Keter поєднує в собі надміцну конструкцію з елегантним дизайном. Це чудовий вибір для того, щоб ваш відкритий простір був чистим і безладним.
Садове сидіння для 2 дорослих: ця скриня для зберігання справді міцна, тому вона також може служити вуличним сидінням для двох дорослих. Крім того, це дуже зручно, оскільки ви економите багато місця в саду.
Стійкий до атмосферних впливів матеріал: Міцна коробка для зберігання виготовлена з інноваційного пластику Evotech, який є стійким до атмосферних впливів, захищеним від ультрафіолетового випромінювання та має дерев’яну дерев’яну текстуру зі стильним подвійним відтінком.
Зберігає вміст сухим і вентильованим: цей ящик для зберігання на внутрішньому дворику розроблений таким чином, щоб витримувати сонце та дощ, щоб все, від подушок до обладнання для барбекю, залишалося сухим і вентильованим протягом усього року.
Можна заблокувати для безпечного зберігання: поршнева система плавно відкриває коробку, а кришка, що замикається, дозволяє тримати коробку щільно закритою, коли це необхідно. (Примітка: замок не входить)
Місткість 662 літри: цей місткий контейнер для зберігання на відкритому повітрі Darwin вміщує зовнішні подушки та садові аксесуари. Тож ваша тераса, патіо та сад не будуть захаращені.
Екологічність: портфоліо продуктів Keter розроблено таким чином, щоб на 100% підлягати переробці. Таким чином, він триває все життя, зберігаючи предмети функціональними та доступними! Завдяки цьому Keter хоче зробити свій внесок у світ, у якому екологічно чисте середовище стає можливим у нашому повсякденному житті.

Технічні характеристики
Матеріал: поліпропілен
Розміри: 142,5 x 65,5 x 89,5 см (Ш x Г x В)
Служить також садовим сидінням (для 2 дорослих)
Надміцна конструкція
Зберігає вміст сухим і вентильованим
Легко відкривається кришка завдяки поршням
Кришка, що замикається (замок не входить)
Стійкий до погодних умов
УФ-захист
Не вимагає обслуговування
Легко збирається
Ємність: 662 л
EAN: 7290112637291
Купити Садову скриню Keter Darwin 662 л можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 21 кг |
| Висота | 895 см |
| Довжина: | 142.5 см |
| Довжина, мм | 1425 |
| Місткість | 662 л |
| Кришка | Да |
| Навантаження | 350 кг |
| Паковання | 148х69х22 см |
| Ширина | 655 см |
- Ціна: 14 490 ₴


