Скриня Keter Novel з високоякісного пластику служить чудовим місцем, що імітує дерево, для зберігання речей. З скринею легко впорядкувати садові аксесуари, іграшки, подушки, пледи на терасі. Речі всередині захищені від вологи і пилу. Класичний дизайн дозволяє поєднувати скриню Novel з іншими садовими меблями.
Міцний поліпропілен, з якого виконана скриня, не схильний до несприятливих погодних умов, має УФ-захист. На верхній частині можна присісти, як на лавку.
Конструкція ящика швидко збирається і переміщається з місця на місце при необхідності. Вентиляція внутрішнього простору - збережені в скрині речі завжди залишаються сухими і свіжими. Скриня оснащена колесами і ручкою для додаткової зручності.

Об'єм - 340 л
Розміри ШхГхВ - 124х55х62,5 см
Розмір упаковки: 119х56.5х21.5 см
Купити Вуличний ящик для зберігання садового інвентарю Keter Novel можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 10300 г |
| Висота | 625 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 340 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 119 x 56,5 x 21,5 см |
| Ширина ящика | 124 см |
- Ціна: 5 880 ₴






