Вуличний ящик для зберігання садового інвентарю Keter Samoa Rattan Box
Простий дизайн ящика створений для садів будь-якого стилю, як класичного, так і сучасного.
SAMOA BOX стійкий до погодних умов і його легко містити в чистоті.
Міцний, стійкий до знебарвлення, вологи і бруду, матеріал найвищої якості забезпечує довговічність і естетичний вигляд на багато сезони, не вимагає просочення або захисту від зими.
Оскільки скриню відмінно виглядає з будь-якої садової меблями і вимагає практично мінімального обслуговування. Ви не тільки можете тримати в ньому зручні садові аксесуари, але також використовувати його як широку лаву або класичний садовий столик.

Переваги:
- матеріал імітує деревину;
- ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови;
- не вимагає фарбування, легко збирається;
- можливість закриття на замок (замок в комплект не входить).
Купити Вуличний ящик для зберігання садового інвентарю Keter Samoa Rattan Box можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 7100 г |
| Висота | 570 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 270 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 118,2 x 55,5 x 9,2 см |
| Ширина ящика | 117 см |
- Ціна: 3 680 ₴




