Садова скриня для зберігання Keter Emily 280 L
Простота форми та швидка збірка - основні переваги універсальної коробки для зберігання Emily 280L, призначеної для зберігання різних інструментів, таких як лопати, спринклери, машинки для стрижки та садові приналежності, такі як пледи, подушки, дитячі іграшки. Класична палітра кольорів та сучасна поверхня дозволяють підібрати коробку для зберігання з будь -яким садовим оформленням. Це також чудове рішення для палуби або патіо.
Не має значення, що Ви будете зберігати в скрині: подушки від меблів, іграшки, садові приналежності або щось інше, вміст залишається сухим і буде добре вентилюватися. Крім того, скриня закривається і можна не боятися за збереження вмісту.

Переваги
Вбудовані ручки
Колеса для зручного переміщення
Ідеально підходить для зберігання подушок і садових приладдя
Привабливий дизайн
Вміст залишається сухим і добре вентилюється
Ідеально для зберігання, в приміщенні або поза ним
Купити Садову скриню для зберігання Keter Emily 280 L можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 6300 г |
| Висота | 580 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 280 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 117.8 см |
| Довжина, мм | 1178 |
| Паковання | 118 x 55,4 x 8,7 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 2 520 ₴


