Садова скриня для зберігання Keter Hollywood 270L
Садова скриня Hollywood – невелика за розмірами, проте практична, ідеально підходить для зберігання садових іграшок та аксесуарів. Текстура з ефектом дерева надає скрині стильного вигляду, досконало вписуючись у садовий простір. Міцні, стійкі до впливу атмосферних умов конструкції скрині не бояться іржі, вм’ятин та плісняви і через багато років експлуатації виглядатимуть так само гарно. Бічні ручки полегшують перенесення скрині, а кришка, яка закривається, захищає вміст.

Купити Садову скриню для зберігання Keter Hollywood 270L можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 5400 г |
| Висота | 575 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 270 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 117.5 см |
| Довжина, мм | 1175 |
| Паковання | 117,5 x 65 x 7,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴






