Стіл садовий Keter Luzon Plus
Комфорт і зручність під час їжі, читання і загального часу з сім'єю і друзями. Функціональні і елегантні столи, пропоновані нами, скрасять кожну хвилину, проведену в саду, на терасі або балконі, допомагаючи як слід прийняти гостей.
Стіл Luzon Plus - це ідеальне доповнення для будь-якого зовнішнього простору. Завдяки багатофункціональності і вбудованому сховища Ваш балкон, сад або ганок стануть ще більш функціональними і створять більше можливостей. Дуже легко складається. Стійкий до несприятливих погодних умов і легкий для чищення.
Стіл Luzon Plus - це ідеальне доповнення до будь-якого присадибної простору. Багатофункціональний столик з вбудованим ящиком для зберігання дозволить Вам ще повніше і різноманітніше використовувати достоїнства Вашого балкона, саду або веранди. Дуже легкий монтаж. Стійкий проти несприятливих погодних умов, легко чиститься.
Зовнішній столик для зберігання на відкритому повітрі Luzon Plus - це універсальне рішення для зберігання, яке одночасно може доповнити будь-яку обстановку на відкритому повітрі як підставку для ніг або додаткове сидіння.
Погодостійкий, захищений від ультрафіолетових променів і легко чиститься, він побудований з міцної смоли, яка має стильну плоску плетену обробку з боків, а також знімну плоску стільницю з дерев'яної панелі.

Особливості:
Міцна смоляна конструкція
Стильний плоский плетений вигляд
Погодостійкий
УФ захищений
Легко чистити
Технічні характера
Купити Садовий ящик - стіл Keter Luzon Plus можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 5,10 кг |
| Паковання | 60 x 60 x 22 |
| Колір | графіт |
- Ціна: 7 460 ₴








